Regulamin kodów rabatowych na hotels.itaka.pl

Klienci, którzy zarezerwują ofertę Lato 2017 w promocji Marzenia w cenie spełnienia otrzymują dodatkową zniżkę w wysokości 3% na rezerwację hoteli na stronie hotels.itaka.pl Wykorzystaj swój kod i zarezerwuj hotel w Polsce lub na świecie. W ofercie ponad 135 tys. hoteli!

WARUNKI OGÓLNE

1. Aby skorzystać z kodu rabatowego i otrzymać 3% zniżki na rezerwację hoteli na hotels.itaka.pl należy zarejestrować się i zalogować w strefie moja.itaka oraz pobrać kod rabatowy.
2. Wykorzystanie kodu rabatowego oznacza zaakceptowanie postanowień niniejszego Regulaminu.
3. Kod rabatowy otrzymują Klienci, którzy dokonali rezerwacji oferty Lato 2017 w promocji "Marzenia w Cenie Spełnienia" w terminie od 30.09.2016 do zakończenia promocji "Marzenia w Cenie Spełnienia!" Lato 2017.

ZASADY KORZYSTANIA Z KODU RABATOWEGO

4. Kod rabatowy można wykorzystać tylko raz dokonując rezerwacji wybranego hotelu w serwisie hotels.itaka.pl od dnia 01.10.2016 do dnia 31.05.2017 godz. 23:59 (czasu polskiego).
5. W przypadku anulacji rezerwacji kwota uzyskanego rabatu nie podlega zwrotowi (zwrócona zostanie tylko wartość rezerwacji po udzielonym rabacie).
6. Rezerwacja hoteli zależy od dostępności miejsc w danym hotelu oraz podlega obowiązującym warunkom anulacji.
7. Kody rabatowe nie sumują się ze sobą. Na jednej rezerwacji można wykorzystać tylko jeden kod i nie można go łączyć z innymi akcjami promocyjnymi.
8. Kodu rabatowego nie można wykorzystać na opłacone rezerwacje oraz do opłacenia podatków i opłat dodatkowych, m.in.: opłat za dodatkową osobę, dodatkowe wyżywienie, anulowanie rezerwacji, parking lub opłaty za korzystanie z infrastruktury obiektu. Opłaty te należy uiścić podczas rezerwacji lub bezpośrednio w hotelu.
9. Kod rabatowy nie podlega wymianie na gotówkę, nie można go przekazać innej osobie ani sprzedać.
10. W sprawach nieuregulowanych przez postanowienia niniejszego Regulaminu zastosowanie mają warunki rezerwacji (https://hotels.itaka.pl/text/warunki-rezerwacji) i regulamin serwisu (https://hotels.itaka.pl/text/regulamin-serwisu).